Akademia Internetowego Marketingu Sieciowego

100% Hydrolyzed Beef Scitec 1800 g

Suplement dodał:
 Born2ball100% Hydrolyzed Beef Isolate Peptide to kompletne, hydrolizowane białko wytwarzane z peptydu wołowiny, pozyskiwanego ze świeżego mięsa wołowego. Hydrolyzed Beef od Scitec Nutrition to doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy nie mogą spożywać białka serwatkowego, a białko sojowe jest dla nich zbyt słabe. Hydrolyzed Beef to doskonałe białko pochodzenia zwierzęcego, pozwalające szybko zbudować wysokiej jakości masę mięśniową.


Opakowanie: 1800 g


Sportowcy są z wielu względów narażeni na niedobory białek. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że przez intensywne ćwiczenia fizyczne wzrasta poziom rozpadu białek i ich wydalanie. Szybka utrata białka z organizmu jest związana z faktem, że podczas wysiłku fizycznego aminokwasy są tracone również z potem, a później też z moczem. Ponadto, sportowcy narażeni są na pojawianie się stanów zapalnych, niszczących mięśnie. Również budowa sportowca uprawiającego trening siłowy, a więc rozbudowana masa mięśniowa, wymaga od niego dostarczania do organizmu dużo większych ilości białka, potrzebnego do utrzymania tych mięśni.Za najbardziej wartościowe uznaje się białka zwierzęce, głównie pochodzące z mleka krowiego i z kurzych jaj. Mniej wartościowe jest białko sojowe, które jest trudniej trawione przez organizm. Nie wszyscy jednak mogą pozwolić sobie na suplementację białkami serwatkowymi i kazeiną pochodzenia mlecznego. Wśród sportowców również zdarzają się osoby uczulone na laktozę i wszelkie produkty pochodzenia mlecznego. Nie trzeba jednak rezygnować całkowicie z suplementacji białkami zwierzęcymi - dzięki produktowi 100% Hydrolized Beef Isolate Peptides możesz cieszyć się doskonałymi efektami ze spożywania białka zwierzęcego!Działanie Hydrolyzed Beef

100% Hydrolyzed Beef Isolate Peptides to najczystsze źródło białka wołowego. Do stworzenia tej sproszkowanej, białkowej odżywki użyto jedynie wysokiej jakości mięsa wołowego, z którego wyizolowano peptydy i poddano je procesowi enzymatycznej hydrolizy. Dzięki temu białko jest nie tylko czyste i doskonałej jakości, ale również szybko się wchłania i dobrze trawi!100% Hydrolyzed Beef Isolate Peptides jest białkiem kompletnym - dostarcza organizmowi wszystkich niezbędnych aminokwasów, w tym 9 aminokwasów egzogennych (histydyna, izoleucyna, leucyna, lizyna, metionina, fenyloalanina, treonina, tryptofan, walina), których organizm nie jest w stanie sam syntetyzować, dlatego muszą być dostarczane z pożywieniem lub przez odpowiednią suplementację.Hydrolyzed Beef od Scitec Nutrition dostarcza twojemu organizmowi jedynie czystego białka i aminokwasów. Dzięki temu twoje mięśnie mogą czerpać wartości odżywcze z najwyższej jakości surowca co sprawia, że szybko zbudujesz beztłuszczową masę mięśniową, o jakiej marzysz! Obecność aminokwasów (w tym aminokwasów rozgałęzionych BCAA) przyspieszy anabolizm mięśniowy, ochroni mięśnie przed katabolizmem oraz ochroni glikogen zgromadzony w mięśniach, dzięki czemu będziesz miał jeszcze więcej siły, a twój trening stanie się jeszcze dłuższy i bardziej intensywny!100% Hydrolyzed Beef Isolate Peptides zawiera blisko czterokrotnie więcej białka niż kawałek doskonałej polędwicy! Hydrolyzed Beef NIE ZAWIERA tłuszczów ani cukrów! W 100% Hydrolyzed Beef Isolate Peptides NIE MA kreatyny, dzięki czemu przyjmując białko wołowe nie musisz zmieniać sposobu suplementacji preparatem kreatynowym. Suplementacja 100% Hydrolyzed Beef Isolate Peptides to same korzyści, połączone z niezapomnianym, łagodnym smakiem wanilii, truskawki lub migdałów i czekolady.

Dawkowanie

Rozpuścić 1 porcję w 250 ml płynu. Stosować po treningu. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Skład
Zawartość w 100g w 1 porcji (30 g)
Wartość energetyczna 380 kcal 114 kcal
Tłuszcze 5 g 1,5 g
Białko 83 g 25 g
w tym tłuszcze nasycone 1,6 g 0,5 g
Węglowodany <0,1 g <0,1 g
Błonnik pokarmowy 0 g 0 g
w tym cukry 0 g 0 g
Sód 0,5466 g 0,164 g
Cholesterol 0,013 g 0,004 g
Potas 260 mg 78 mg

OCEŃ JAKOŚĆ SUPLEMENTU

ilość ocen: 1 / średnia ocena: 6.00
OCEŃ CENĘ SUPLEMENTU

ilość ocen: 1 / średnia ocena: 6.00
OPINIE UŻYTKOWNIKÓW (1)
Musisz być zalogowany żeby komentować.

Data dodania: 12.06.2014, 17:20
Born2ball

jakość:
cena:
KOMENTUJ PRZEZ FACEBOOK
8.95
P: 2401 K: 6562
Kamil Ja Wyślij PW Lista treningów Lista suplementów Zobacz profil